co vás zajímá
Kvalitní domácí obuv pro vaše zdraví

Ordinace ortopedů se plní dětmi s deformitami nohou a „dospěláky“ zase trápí bolesti zad a ploché nohy. Přitom řešení takového problému je mnohdy velmi jednoduché. Stačí nosit kvalitní obuv. I doma!

Říkáte si, vždyť vybíráme „jen“ obuv na přezutí…

Souhlasíme si vámi, ale otázka zní: „Přemýšleli jste někdy o tom, kolik hodin denně vlastně pantofle nosíte?“ Někdy osm i více hodin denně, viďte? Přezouváte se v práci a trávíte v nich celý den, vaše děti v nich běhají celý den ve škole. Výběr kvalitní obuvi na přezutí je totiž stejně důležitý, jako výběr jakékoliv jiné obuvi.

Proč tedy zvolit Big Fish?

Jsou ušity z kvalitní usně
Žádná syntetika, žádné náhražky. Naše boty jsou ušity z kvalitní kožené usně, a to svrchní pásky i stélka.

Dvě přezky drží nohu na svém místě
Jeden pásek toho moc nezmůže, ale když jsou dva, dokážou držet nohu na svém místě. Jednoduchým posunutím si také botu přizpůsobíte na svou velikost nártu. Speciálně pro děti jsme vytvořili pantofle s páskem přes patu.

Mají anatomicky tvarovanou prodyšnou stélku
Noha se potí všem, ale jen někteří to nemusí řešit, protože si kupují správné boty. Tvarovaná stélka pantofle kopíruje nohu, perforování zajišťuje prodyšnost po celý den.

Odolná a současně lehká podešev
Kvalitní pantofle mají pevnou a kvalitní podešev, která drží tvar.

Unikátní polštářková technologie
Obuv Big Fish je vybavena speciální technologií Soft Impact Cushion. Jedinečné tlumící polštářky ve stélce zajišťují chodidlům měkčí nášlap a zvýšené pohodlí.

FX5131599.jpg FX5131799.jpg