co vás zajímá
Jak se vyhnout plísním na nohou? Máme návod!
Stěžují si vaše děti na zarudlá místa na chodidlech, která svědí a bolestivě otékají? Problémům s plísněmi na nohou se dá předejít poměrně jednoduše ─ výběrem správné obuvi!
 
Bota, která větrá, je základ úspěchu
Plísně na chodidlech dokáží potrápit nejen dospělé. Pokud vaše dítě tráví celý den ve škole v nekvalitních přezůvkách, koleduje si o nepříjemnou infekci. Ta se projevuje různě, nejčastěji však svěděním a zarudlou kůží v místech mezi prsty na nohou. Když už plíseň jednou vypukne, chce to svědomitou a dlouhodobou péči o nohy.
Jak se této situace vyvarovat?
 
Vyhněte se umělým materiálům!
Když pro své dítě vybíráte přezůvky, mějte na paměti pár jednoduchých pravidel. Přezůvky, které děti nosí do školy či školky, by měly hlavně větrat. Uzavřená bota z umělého materiálu je živnou půdou pro kvasinky a plísně. Kožené dětské bačkory BigFish jsou ideální volbou. Všechny modely z aktuální kolekce jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, dostatečně větrají a navíc jsou díky speciální měkké stélce extrémně pohodlné. Jsou vhodné nejen jako přezůvky do školy nebo pro dospělé do práce, ale také jako papuče na doma. Platí totiž také pravidlo, že je lepší chodit po bytě v přezůvkách a ne naboso. Nenachytáte tak zárodky mikrobů, kteří uvízli v koberci nebo na podlaze. 
FV131598.jpg
FX2131299.jpg
FV1133401.jpg
Dětské růžové celokožené  pantofle Bílé pánské celokožené pantofle Hnědé kožené nazouváky